miniCRM.pl – czyli prosty CRM dla małych firm

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał nasz nowy projekt – miniCRM czyli prosty CRM dla małych firm. Aplikacja służy do wspomagania zarządzania małą firmą. Wszystkie informacje o klientach, interesach z nimi i zadaniach wprowadzamy do miniCRMa. Dzięki temu każdy w naszej firmie ma dostęp do pełnej historii relacji z klientami i współpracownikami.


Aplikacja jest bardzo prosta. Nie oznacza to jednak że przez to że będziemy ją rozwijać stanie się skomplikowana. Będziemy dążyć cały czas do tego aby była maksymalnie łatwa w użyciu dla każdego. Na pewno brakuje w niej jeszcze kilku bardzo ważnych elementów, które będziemy wdrażać już niebawem. Kalendarz będzie pierwszą rzeczą, która zostanie dodana. Następnie import i eksport danych, synchronizacja z kontaktami Google itp.

Pracę nad miniCRMem trwały od połowy 2010 roku. Projekt wykonany został w popularnym PHP, HTML, CSS3 i jQuery. Do kontroli wersji służy nam GIT.

Mamy nadzieję że aplikacja znajdzie w Polsce klientów i stanie się popularna. Anglojęzyczna wersja będzie tworzona za kilka miesięcy wtedy kiedy bardziej dopracujemy wersję polską.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *