miniCRM.pl – czyli prosty CRM dla małych firm

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał nasz nowy projekt – miniCRM czyli prosty CRM dla małych firm. Aplikacja służy do wspomagania zarządzania małą firmą. Wszystkie informacje o klientach, interesach z nimi i zadaniach wprowadzamy do miniCRMa. Dzięki temu każdy w naszej firmie ma dostęp do pełnej historii relacji z klientami i współpracownikami.


Aplikacja jest bardzo prosta. Nie oznacza to jednak że przez to że będziemy ją rozwijać stanie się skomplikowana. Będziemy dążyć cały czas do tego aby była maksymalnie łatwa w użyciu dla każdego. Na pewno brakuje w niej jeszcze kilku bardzo ważnych elementów, które będziemy wdrażać już niebawem. Kalendarz będzie pierwszą rzeczą, która zostanie dodana. Następnie import i eksport danych, synchronizacja z kontaktami Google itp.

Pracę nad miniCRMem trwały od połowy 2010 roku. Projekt wykonany został w popularnym PHP, HTML, CSS3 i jQuery. Do kontroli wersji służy nam GIT.

Mamy nadzieję że aplikacja znajdzie w Polsce klientów i stanie się popularna. Anglojęzyczna wersja będzie tworzona za kilka miesięcy wtedy kiedy bardziej dopracujemy wersję polską.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *