Stały dostęp do firmowych danych, czyli CRM mobilnie

System do zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi pomaga w łatwy sposób kontrolować procesy sprzedażowe w firmie. Gdy do desktopowej wersji aplikacji dodamy jeszcze jej mobilny wariant, to wówczas zarządzanie firmą będzie nie tylko łatwe, ale i szybkie, a co najważniejsze – możliwe z każdego miejsca na świecie.

Pracuj z większą swobodą

Mobilna aplikacja CRM daje korzystającym z niej użytkownikom wiele swobody w działaniu. Miejsce Twojej pracy jest bowiem tak naprawdę tam, gdzie Ty aktualnie się znajdujesz, a Twoje biuro stanowią trzy elementy: urządzenie przenośne, połączenie internetowe oraz przeglądarka www. Tyle wystarczy, aby zarządzać danymi klientów, kontrolować działania pracowników oraz reagować na zapytania kontrahentów.

Mobilny CRM – innowacyjna firma

Możliwość stałego, niczym nieograniczonego dostępu do informacji biznesowych to znak rozpoznawczy Twojej firmy – nowoczesnego przedsiębiorstwa. Innowacyjne podejście do kontaktów z klientami oraz zarządzania biznesem wpływają pozytywnie na markę, są wyrazem profesjonalizmu całej firmy. Mobilny CRM to godna reprezentacja przedsiębiorstwa poza jego siedzibą.

Mobilna aplikacja do zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi to gwarancja lepszego przygotowania do spotkań handlowych. Wszystkie pożądane przez przedsiębiorców funkcje mobilnego CRM-u spełnia prosty, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika miniCRM.pl – aplikacja stworzona głównie z myślą o małych firmach.

Nowości związane z aplikacją sprawdzisz na stronie https://minicrm.pl/blog/. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *