Jaki CRM dla małej firmy?

Coraz więcej firm korzysta ze zdalnego dostępu do oprogramowania, czyli technologii Software as a Service (SaaS). Jest to innowacyjny sposób na proste zarządzanie biznesem, które wymiernie może przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku. Na oprogramowanie w „chmurze” zdecydowali się także twórcy miniCRM – aplikacji przeznaczonej przede wszystkim dla mikro i małych firm.

Aplikacja w chmurze

Aplikacja miniCRM nie wymaga instalowania kosztownych programów, ich późniejszych aktualizacji, opłacania obsługi oraz serwerów. Aby z niej korzystać wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka www. Wszystkie dane zapisywane są w tak zwanej „chmurze”, czyli na wirtualnym dysku. Jedyną opłatą jest wykupienie abonamentu. Wszystkie przesyłane informacje są bezpiecznie przechowywane w profesjonalnej serwerowni oraz zaszyfrowane, codziennie tworzy się ich kopię zapasową.

Wsparcie techniczne

Twórcy miniCRM odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie aplikacji oraz zabezpieczenie wprowadzonej do systemu bazy danych. W każdej chwili oferują szybką pomoc techniczną, odpowiadają na pytania i wątpliwości, udzielają wyczerpujących informacji związanych z użytkowaniem aplikacji.

miniCRM zapewnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z aplikacji z każdego miejsca na świecie. Zdalny dostęp do informacji zapisanych w systemie wyraźnie wpływa na zwiększenie produktywności i wydajności pracy przedsiębiorstwa oraz ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *